Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

O firmie

Firma DEVA Rozwiązania Biznesowe jest dostawcą rozwiązań dla biznesu w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazów. Posiada status PARTNERA wiodącej na świecie i w Polsce marki urządzeń multifunkcyjnych i systemów produkcyjnych DEVELOP.

Firma specjalizuje się w serwisie urządzeń z linii produktowej DEVELOP oraz KONICA MINOLTA. Prowadzi także profesjonalne audyty optymalizacji kosztów papierowego obiegu dokumentów - dConsult oraz analizy i wdrożenia systemów elektronicznego obiegu dokumentów - WORKFLOW. Firma DEVA Rozwiązania Biznesowe oferuje wsparcie i narzędzia serwisowo-informatyczne na najwyższym światowym poziomie, zapewniając konkurencyjne warunki cenowe.

Firmę tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Marka DEVELOP GmbH została założona ponad 60 lat temu w Niemczech, a od 2004 r. jest związana z Konica Minolta Europe GmbH. Również od tego roku obie marki oferują urządzenia z tej samej linii produktowej. Firma DEVELOP prowadzi niezależną politykę sprzedaży i marketingu, realizowaną poprzez sieć tzw. indirect, tzn. sprzedaż i serwis urządzeń realizują PARTNERZY. Firma DEVA Rozwiązania Biznesowe posiada autoryzację firmy BEN DEVELOP POLSKA na prowadzenia działalności na terenie całego kraju. DEVA szczególnie koncentruje się na obsłudze firm w Wielkopolsce i Lubuskim.

Zapraszamy do współpracy.